GRAFTAZIT - VYSOCE KVALITNÍ GRAFICKÉ OBKLADY
Sem vložte podnadpis

! CELOPLOŠNĚ LAKOVANÝ ! 

SATÉNOVÝ POVRCH

Moderní matný povrch Graftazitu® maximálně usnadňuje údržbu beze šmouh. Graftazit je celoplošně lakovaný matným lakem, což zaručuje jeho skvělou odolnost a praktičnost.

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Fantazii se meze nekladou. Graftazit® lze použít jako kuchyňský obklad, designový prvek restaurací, obchodů, barů či sportovních klubů, krásný pohledový kryt starého radiátoru, koupelnový obklad či kdekoliv jinde vás napadne.

BEZESPÁRÉ OBKLADY

S VLASTNÍM MOTIVEM

Designové grafické obklady beze spár pro maximální hygienu v domácnosti, firmě, restauraci či okrase exteriéru. 

CENOVĚ VELMI PŘÍVĚTIVÝ

A SNADNO DOSTUPNÝ

Cena obkladu je více než o polovinu nižší než cena kaleného skla. V porovnání s náklady na instalaci a cenou keramických obkladů také velmi mile překvapí.

KVALITA POTISKU

Potisk je naprosto fenomenální. Ostrost a fotografická kvalita tisku nemá v tomto segmentu obdoby.

MATERIÁL

Graftazit® je moderní materiál o síle 3 mm tvořený hliníkem a polyethylenem. Nekroutí se a je rozměrově stálý.

BARVOSTÁLOST

Graftazitové obklady jsou tištěny UV technologií, která zaručuje odolnost barev proti slunečnímu záření.

TEPLOTNÍ ODOLNOST

Obklad odolává teplotám -50 až +110 st.C. Díky těmto vlastnostem může být bez problémů osazen za jakýkoliv typ sporáku, v horké sprše či pověšen na radiátor.

ÚDRŽBA

Je velmi snadná. Měkkým vlhkým hadříkem s běžným kuchyňským čistícím prostředkem. Zakázány jsou drsné houbičky, drátěnky, ředidla a přípravky s obsahem chlóru.

INSTALACE

Zvládne ji úplně každý. Důležité je správné zaměření. Obklad se lepí instalačním lepidlem Mamut na čistý, suchý a odmaštěný povrch.

MAXIMÁLNÍ ROZMĚR

Maximální vyrobitelný rozměr je 3240x1495 mm, který je dostačující pro většinu kuchyní. Obklad lze také díky přesnému frézování skvěle napojovat.

VLASTNÍ DESIGN

Nevybrali jste si z našich motivů? Nevadí. Rádi zpracujeme vaše fotografie či obrázky, nebo si můžete vybrat kterýkoliv motiv z www.shutterstock.com